Co zawiera serwis Medicogen.pl?

Na stronie www.genetica.pl znajdą Państwo między innymi:
• wyczerpujące informacje na temat testów DNA na ojcostwo
• bazę artykułów z zakresu genetyki i testów DNA na ojcostwo
• rzetelne porady ekspertów

Elektroniczna wersja ulotki Medicogen.plCzy mogę wykonać test na ojcostwo jeśli przebywam za granicą?

Oczywiście. W dobie internetu odległość nie stanowi najmniejszego problemu. Przeprowadzenie testu na ojcostwo dla klientów zagranicznych niczym nie różni się od testu przeprowadzanego na terenie kraju. Zestaw do pobrania materiału do badań Genetica przesyłamy Państwu w dowolne miejsce na świecie, a Państwo odsyłają próbki do naszego Laboratorium w Poznaniu.

Przebywając za granicą mają Państwo możliwość ustalenia ojcostwa zarówno dla celów prywatnych i sądowych. W sytuacji, gdy decydują się Państwo na test do celów sądowych Laboratorium gwarantuje zlokalizowanie lekarza (w polskiej przychodni lekarskiej), który pobierze materiał do badania zgodnie z protokołem sądowym. W tym wypadku cały proces badania (od wskazania miejsca pobrania materiału do organizacji transportu) jest opracowywany przez pracowników Laboratorium. Dzięki zachowaniu odpowiedniej procedury podczas badania, wynik testu może być wykorzystany jako pełnowartościowy dowód w sądzie.

Porady

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt z naszymi ekspertami:
Znasz kogoś dla kogo informacje na stronie www.Medicogen.pl będą przydatne? Powiedz o nas swoim znajomym: Medicogen@Medicogen.pl
infolinia: 61 851 02 11