Co zawiera serwis Medicogen.pl?

Na stronie www.Medicogen.pl znajdą Państwo między innymi:
• wyczerpujące informacje na temat testów DNA na ojcostwo
• bazę artykułów z zakresu genetyki i testów DNA na ojcostwo
• rzetelne porady ekspertów

Elektroniczna wersja ulotki Medicogen.plTest na ojcostwo prywatny (dla dwóch lub trzech osób)

Test na ojcostwo prywatny dla dwóch osób proponujemy przede wszystkim niepewnym ojcom, którzy chcą mieć pewność, że są biologicznymi ojcami swoich dzieci. W tym celu badanie wykonuje się u dziecka i domniemanego ojca.

Natomiast test dla trzech osób proponujemy przede wszystkim kobietom, pragnącym dowiedzieć się, który z partnerów jest biologicznym ojcem jej dziecka. W tym celu niezbędne jest badanie matki, dziecka oraz domniemanych ojców (lub jednego z nich).

Testy na ojcostwo polegają na porównaniu kodu genetycznego matki, domniemanego ojca i dziecka w celu określenia czy dana osoba jest rzeczywiście biologicznym ojcem dziecka. Włączenie matki do badań zwiększa precyzyjność wyniku dziesięciokrotnie.

Nasze Testy na ojcostwo potwierdzają ojcostwo z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością 99,9999% albo wykluczają je w 100%.

Gwarantujemy pewność wyniku dzięki analizie co najmniej 16 wysoce polimorficznych markerów w tym marker płci AMEL.

Ekspertyza sporządzana na podstawie opinii dwóch ekspertów genetyków przesyłana jest do Państwa standardowo w ciągu 12-14 dni roboczych.

Istnieje możliwość dołączenia dodatkowych osób do każdego standardowego badania: dodatkowego domniemanego ojca lub dziecka. Takie rozwiązanie pozwala na przebadanie kilkorga dzieci lub domniemanych ojców znacząco redukując koszty badań.


Cennik - testy na ojcostwo


Pobierz pełny cennik badań w Laboratorium Medicogen!

Porady

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt z naszymi ekspertami:
Znasz kogoś dla kogo informacje na stronie www.Medicogen.pl będą przydatne? Powiedz o nas swoim znajomym: Medicogen@Medicogen.pl
infolinia: 61 851 02 11