Co zawiera serwis Medicogen.pl?

Na stronie www.Medicogen.pl znajdą Państwo między innymi:
• wyczerpujące informacje na temat testów DNA na ojcostwo
• bazę artykułów z zakresu genetyki i testów DNA na ojcostwo
• rzetelne porady ekspertów

Elektroniczna wersja ulotki Medicogen.plO nas

Oferujemy Państwu profesjonalną pomoc naszych genetyków poprzez telefon lub e-mail codziennie w godzinach 8.00-18.00

Umożliwiamy rozłożenie opłaty za test na raty - od 10 do 36 rat!

Umożliwiamy pobranie materiału dla celów sądowych w placówce partnerskiej w Państwa miejscowości!

Nasze analizy wykonujemy w nowoczesnym i certyfikowanym laboratorium, korzystamy wyłącznie z urządzeń i odczynników najlepszych firm biotechnologicznych.

Wykluczamy ojcostwo z pewnością 100%, wyniki badań sądowych opatrzone podpisem biegłego sądowego mogą stanowić dowód w postępowaniu sądowym.

Test DNA na ustalenie ojcostwa sądowy, możemy wykonać jeszcze przed wszczęciem postępowania sądowego.

Pewność


Badanie DNA jest najdokładniejszym sposobem ustalenia ojcostwa. Za jego pomocą możliwe jest potwierdzenie biologicznego ojcostwa z prawdopodobieństwem 99,999% lub też zaprzeczenie ze 100% pewnością.

Poufność


Szanujemy prywatność naszych klientów, dlatego ich dane osobowe wykorzystujemy tylko i wyłącznie dla celów badania ojcostwa. Bez Państwa zgody nie informujemy nikogo o wynikach analizy, ani nawet o ich przeprowadzeniu. Dodatkowo wprowadziliśmy usprawnienie procedury weryfikacji klientów. Każdy z Państwa jest proszony o nadanie hasła swojemu badaniu. Jedynie podając owe hasło mogą poznać Państwo wyniki analizy DNA.

Bezpieczeństwo


Wyniki badań przechowujemy na odłączonych od sieci, zabezpieczonych serwerach, aby nikt przypadkowy nie miał do nich dostępu.

Wysokie standardy laboratorium


Laboratorium korzystając z najnowocześniejszych technik biotechnologii i medycyny, specjalistycznego sprzętu oraz komputerowego oprogramowania utrzymuje standard innowacyjnych zachodnioeuropejskich laboratoriów genetycznych.

Nieinwazyjność


Materiałem pobieranym do analizy DNA jest wymaz z błony śluzowej wewnętrznej strony policzka. Ze względu na to, że jego pozyskanie jest niezwykle proste i bezpieczne, pobrania mogą Państwo dokonać samodzielnie za pomocą zamówionego zestawu do pobrania materiału do badań. W sytuacji, gdy pobranie wymazu jest niemożliwe możemy wyizolować DNA z innych śladów biologicznych takich jak: włosy z cebulkami, zużyty wacik higieniczny, ślady krwi, śliny lub jakichkolwiek innych wydzielin ciała.

Wszechdostępność


Testy ojcostwa są już powszechnie dostępne. Bez względu na to, w jakiej części świata obecnie się znajdujesz, mogą Państwo ustalić ojcostwo bez wychodzenia z domu. Realizujemy zamówienia klientów zarówno z Polski jak i zza granicy.

Profesjonalizm


Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Odpowiadamy na wszelkie pytania i roztrzygamy wątpliwości. Kontaktować się z nami mogą Państwo zarówno telefonicznie jak i mailowo.

Espertyza biegłego sądowego


We wszystkich zleceniach sądowych uczestniczy biegły sądowy, który zgodnie z oficjalnym protokołem pobiera materiał, nadzoruje analizę oraz podpisuje ekspertyzę, którą będą mogli Państwo wykorzystać jako dowód w postępowaniu sądowym.

Cennik


Pobierz pełny cennik badań www.medicogen.pl!

Porady

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt z naszymi ekspertami:
Znasz kogoś dla kogo informacje na stronie www.Medicogen.pl będą przydatne? Powiedz o nas swoim znajomym: medicogen@medicogen.pl
infolinia: 61 851 02 11