Co zawiera serwis Medicogen.pl?

Na stronie www.Medicogen.pl znajdą Państwo między innymi:
• wyczerpujące informacje na temat testów DNA na ojcostwo
• bazę artykułów z zakresu genetyki i testów DNA na ojcostwo
• rzetelne porady ekspertów

Elektroniczna wersja ulotki Medicogen.plCo zawiera zestaw do pobrania materiału?

Przesyłamy Państwu zestawy do samodzielnego pobrania materiału genetycznego do badań, które są następnie analizowane w Laboratorium. Szanujemy Państwa prawo do poufności i dyskrecji, dlatego na życzenie wysyłamy przesyłkę anonimowo lub też na poste restante.

W skład zestawu do pobrania próbek wchodzą: sterylne wymazówki w probówkach dla każdej badanej osoby, zapasowa para wymazówek, koperty suszące do wymazówek, lateksowe rękawiczki oraz książeczka ze szczegółową instrukcją. Do zestawu dołączamy wszystkie niezbędne dokumenty, zaadresowaną kopertę zwrotną oraz wypełniony blankiet polecenia przelewu.

Każdy zestaw zaopatrzony jest w dokładną instrukcję, która krok po kroku tłumaczy jakie działania należy wykonać by prawidłowo pobrać materiał biologiczny. Jeśli mimo wszystko mieliby Państwo pytania lub wątpliwości prosimy o kontakt z Laboratorium. Pracujący z nami genetycy są do Państwa dyspozycji.


Porady

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt z naszymi ekspertami:
Znasz kogoś dla kogo informacje na stronie www.Medicogen.pl będą przydatne? Powiedz o nas swoim znajomym: Medicogen@Medicogen.pl
infolinia: 61 851 02 11